Snapchat Takipci hilesi

2020-12-01 13:43:46


Snapchat Takipci hilesi

Kurumsal snapchat hesabınız var ve bunu geliştirmek mi istiyorsunuz? Aşağıdaki 11 adımı takip ederek istediğiniz nitelikli takipçilere ulaşabilirsiniz.

#1: Adres Defterinle Bağlanma

Snapchatte takipçi bulmanın en kolay yolu (ve geri takip kazanmanın) adres defterinden arkadaslarını ekle kısmını kullanman. Snapchat ana sayfasının üst kısımında bulunan hayalet ikonuna tıklayıp, arkadaş ekleye basman gerek.

Arkadaş listenden kişi ekleme

Snapchat daha sonrasında seni adres defterine götürüyor ve buradan da adres defterinde bulunan kişilerin hesabının olup olmadığını ilişkilendiriyor. Arkadaşlık isteği yolladığın zaman, karşı tarafa bildirim olarak geri gidiyor ve seni eklemeleri için yönlendiriliyorlar.

Snapchatteki kişi listesi

Peki bir marka ya da iş hesabı bu özelliği nasıl kullanabilir? Eğer CRM ya da müşteri datanız varsa, datanızı telefon numaralarına bölün. Daha sonra bu datalarınızı Iphone ya da Android adres defterinize kaydedip yukarıdaki aşamaları takip edin.

İp ucu: Facebook üzerinden arkadaş listenizdeki telefon numaralarını Iphone ya da Android rehberinize yükleyebilir ve hangi arkadaşlarınızın hesabının olduğunu görebilirsiniz. Ayarlar > Facebook > Tüm Kişileri Yükle.

facebook kişilerini aktarma

 

#2 : Email Adresindekileri Bildiri Gönder

Email hala daha pazarlamanın etkili bir yolu olarak kullanılıyor bu yüzden müşteri datalarınızı yaş, yer v.b. şeklinde ayırabilirseniz, örneğin 13- 35 yaş arası müşterilere özel olarak mail atabilirsiniz. Böylece Snapchat’e katılmaları ve sizi eklemeleri için teşvik edebilirsiniz.

Peki ya işinizin derin bir segmentasyon özelliği yoksa? Hiç merak etmeyin. Bir sonra ki email haber bülteninize snapcode’unuzu bırakın ya da Snapchat logosunu Facebook, Twitter, Youtube v.b. logolarının yanına yerleştirin.

Snapchat hakkında mail yazma

 

#3 : İnternet Sitenize Snapchat Adresinizi Ekleyin

İnternet siteniz müşterilerinizi online üzerinden ilgisini çekebildiğiniz en önemli yerlerden biridir. Bu yüzden Snapchatinizin tanıtımını yapabileceğiniz en iyi yer internet sitenizdir.

Snapcode’unuzu sitenizde ziyaretçilerin kolayca erişebileceği bir yere yerleştirin ya da Snapchat logosunu ekleyip sizi takip etmelerini isteyebilirsiniz. Logo ile beraber kişiselleştirdiğiniz URL’ yi de ziyaretçilerle payalaşabilirsiniz. (snapchat.com/add/kullanıcıadı)


İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

İnstagram Keşfete Nasıl Çıkarız?

İnstagram Keşfete Nasıl Çıkarız?

İNSTAGRAM KEŞFET NEDİR? Facebook’un satın alması ile beraber sürekli güncellemeler ve yenilikler yaşayan İnstagram, kullanıcılarından gördüğü olumlu tepkilerle büyümesini devam ettirmektedir.

İnstagram takipçi arttırma

İnstagram takipçi arttırma

Takipçi sayınızın artmasını istiyorsanız, destek veren sitelere yönelebilirsiniz. Bu durum, bütün sosyal medya siteleri için aynıdır. Son zamanlarda, İnstagram takipçi arttırma sitelerinin

İnstagram Takipci Arttırma Yöntemleri

İnstagram Takipci Arttırma Yöntemleri

Hashtag Kullanımı Instagram takipçi arttırma yöntemleri nelerdir yazımızın ilk bölümünde Hashtag kullanımı hakkında bilgi vereceğiz. Instagram’da takipçi arttırmak isteyen kişiler için